In English
  Firmast  
  Teenused  
  Majandustarkvara  
  Materjalid  
  Kontakt  
 
     
 
Office/2

Office/2 on kasutajasõbralik integreeritud raamatupidamispakett väikestele ja keskmise suurusega firmadele. Office/2 katab kõik igapäevase paberitööga seotud funktsioonid: müügitellimused, laoseis, arved, kviitungid, ostuarved, laekumised, inventuurid ja põhivaraarvestus.

Kui käivitate Office/2, satute põhiaknasse, kus tuleb lihtsalt valida soovitav moodul. Põhiaknas näete kõiki vajalikke registreid ja funktsioone, kuid see pole veel kõik. Office/2 teeb 80% teie raamatupidamisest automaatselt. Kui näiteks kinnitate arve, tehakse automaatselt kanded vajalikele kontodele.

Office/2 on saadaval ühe või mitme kasutaja versioonina, mis lubab kõrvuti teha kuni nelja ettevõtte raamatupidamist. Tehingute arv pole piiratud ja üheaegselt on võimalik töötada kuni 99 aruandeaastaga. Office/2 vastab täielikult Eesti raamatupidamis-ja maksuseaduse nõuetele. Office/2-ga kaasneb valmis kontoplaan, kuid lihtne on koostada ka oma kontoplaani.

Lihtne ja kiire

Office/2 komplekti kuuluvad järgmised valmisdokumendid: arve, sularahaarve, meeldetuletus, sisetellimus, saateleht, aadressilipik ja kliendikiri. Kõiki dokumendivorme saate vabalt muuta, lisada oma logo jne.

Pea kõigis Office/2 väljades on lihtne käsk klahvivajutus CTRL+Enter, mis leiab kliendi, tarnija, konto või muud andmed, mida parajasti vaja läheb. Selliseid töö lihtsustamiseks ja kiirendamiseks mõeldud funktsioone on veel, näiteks topeltklõps mõnel kasumiaruande või bilansi kontol avab pearaamatus vastava konto tehingute aruande. Kõikides aruannetes saab ekraanil teostada otsinguid või eksportida aruannete sisu edasiseks töötlemiseks tabeli- või tekstiprogrammi.

Kliendid

Müügi jälgimiseks on Office/2-s registrid müügitellimuste, arvete, laekumiste, klientide ja müügiartiklite jaoks. Müügitellimuse sisestamisel aitab käsk CTRL+ENTER leida vajalikke andmeid. Tellimuse kinnitamise järel võite muuhulgas printida sisetellimuse ja saatelehe, kusjuures laoseisu värskendatakse automaatselt.

Ilma lisatööta saate samu andmeid kasutada arve koostamiseks. Kõik vajalikud kanded kontodele tehakse automaatselt niipea, kui olete arve kinnitanud.

Tarnijad

Lihtne on sisestada kõiki vajalikke andmeid tarnijate kohta, registreerida neilt laekunud arveid, võimalikke krediitarveid ja tehtud makseid. Arveid saab kirjendada kohe registreerimisel. Ostuarveid aitavad jälgida aruandeid: ostureskontro, rahavood, perioodilised kontoväljavõtted tarnijatele jne. Kõik tehingud kirjendatakse ostureskontros ja pearaamatus automaatselt.

Pearaamat

Tehingute kirjendamisel saate kasutada mitmesuguseid spikrifunktsioone kontonumbrite jms leidmiseks. Kandeid tehakse eraldi deebeti ja kreediti veergudesse ning Office/2 hoolitseb kannete sünkroniseerimise eest.

Kui olete teinud vea, saab seda kergesti parandada samas tehingus. Kõiki parandusi saab aruannetes jälgida, nii et vajadusel saab tehtust hea ülevaate.

Kliendikiri

Kui kirjutate oma kirjad, koosolekukutsed jne Office/2 kirjafunktsiooniga, siis on neid hiljem lihtne leida; samuti väheneb vajadus eraldi tarkvaratoodete ostmise järele.

Valmis euroks, kaks põhivaluutat

Office/2 graafiline kasutajaliides on tema kasutajasõbralikkuse alus. Kümme aastat tagasisidet kasutajatelt on meid veennud, et korralikult läbimõeldud kasutajaliides on üks tähtsamaid tegureid raamatupidamistarkvara klientide rahulolu hindamisel. Office/2 arhitektuur võimaldab korraga töötada mitme aknaga, näiteks võivad korraga olla avatud arve, kliendi andmed, kliendi konto väljavõte ja pearaamatu aruanne. Koos Office/2 kiirusega viib selline kasutuslihtsus teie büroo tootlikkuse uuele tasemele.

 
     
     
  accounting.ee / Majandustarkvara » Office/2  
     
  » FirstOffice
  » Office/2
  » Hansa Raama
  » Hansa Financials
  » Hinnakirjad
http://accounting.ee/index.php?action=type_0&sub_id=16&p_id=17
http://accounting.ee/index.php?action=type_0&sub_id=16&p_id=17
     
  Ülikooli 5, 51014 Tartu - Tel: 7 305 375 Faks: 7 305 376 - pm@accounting.ee  
  Kõik õigused kaitstud. P&M Accounting OÜ, 2011.