In English
  Firmast  
  Teenused  
  Majandustarkvara  
  Materjalid  
  Kontakt  
 
     
 
Hansa Financials

Hansa Financials on erinevatest moodulitest koosnev kogu ettevõttes kasutatav ERP ja CRM süsteem, mis oli algselt mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kuid leiab üha enam kasutust suuremates ettevõtetes. Moodulite arv, mis hetkel on 35 ringis, kasvab pidevalt. Hansa Financials loodi algselt lihtsa finantsarvestuse süsteemina, mis on nüüdseks märkimisväärselt laienenud: esmalt lisandusid Müügi-, Ostureskontro ja Finants-moodul, seejärel Tellimused ja Laoarvestus. Hiljem lisandunud moodulite hulgas on Kassa, Kulutused, Projektiarvestus, Põhivarad, Pakkumised ja Müügiteenindus (kontaktihaldus).

Võrreldes HBSi (Hansa Business Solutions) konkurentide pakutava tarkvaraga väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete turul, pakub Hansa Financials märksa laiemat moodulite valikut selliste võimalustega nagu Lepingud (perioodilised arved), Konsolideerimine, EDI (süsteemidevaheline elektrooniline andmevahetus), EPOS (elektrooniline kassamüük), Ressursside planeerimine ja Teenindus (teenindusfirmadele).

E-äri lahendused

Enamus tarkvarafirmasid, kes pakuvad e-äri lahendusi, on sidunud traditsioonilise veebiandmebaasi raamatupidamissüsteemiga ASCII formaadis failide vahetamise kaudu või kasutades lihtsat sünkroniseerimist. See võib olla piisav mõne kliendi jaoks, kuid enamus soovivad siiski kaasaegsemal tehnoloogial põhinevaid e-äri lahendusi, mida HBS juba pakub. Kõik HBSi e-äri lahendused kasutavad HTMLi ning on sõltumatud kliendi kasutatavast veebibrauserist (ning töötavad ka mobiiliühendusega). Lisaks e-kaubanduse võimalustele annab Hansa Firma Portaal kõigile töötajatele juurdepääsu e-mailile, konverentsidele, aruannetele jpm. Otseühendus tagab usaldusväärse ja alati värske info.

Direct Webshop

Direct Webshop on valmislahendus, mille abil kliendid logivad sisse ja esitavad oma tellimused veebibrauserist otse Hansa serverisse. See tagab, et kõik andmed (laoseisud, hinnad, krediidilimiidid jne) muutuvad reaalajas, mis tähendab, et ei ole vaja sünkroniseerida kahte erinevat andmebaasi. See omakorda tõstab süsteemi usaldusväärsust. Direct Webshop on väga kiire ja vähekulukas lahendus.

On-line Webshop

Kasutades Avatud TCP/IP ühendusi, saavad erinevad veebiandmebaasid suhelda Hansa serveritega reaalajas. Siin tulevad esile HBSi tugevad küljed kaugvõrgus: kuna veebileht asub tavaliselt internetiteenuse pakkuja (ISP) juures, on põhjust hoida ka Hansa Serverit ISP juures (võimalus, mida paljud konkurendid ei saa pakkuda). See on HBSi pakutava ASP teenuse üks aluseid - see on hea võimalus tugeva veebiarenduse kogemusega ISPde jaoks oma tegevust laiendada. See meetod sobib hästi firmadele, kellel juba on oma veebilehekülg ning firmadele, kes hindavad kõrget turvalisust, kuna see lahendus võimaldab hooldada kaht eraldiseisvat serverit (üks veebilehe, teine raamatupidamissüsteemi jaoks).

Kohandatava e-äri

HBS on väljastanud direct webshopi täiendatud variandi, kus ekraanipildid on täielikult kujundatavad Hansa programmeerimiskeelega (HAL). See võimaldab HBSil ja volitatud HALi edasimüüjatel luua kogu veebileht Hansas - see ületab traditsioonilise e-kaubanduse piirid võimaldades näiteks konsultatsioonifirma töötajatel sisestada oma tegevusi Hansasse otse veebilehelt.

Vertikaalsed turud

Hansa Financials reageerib turu trendidele kiiresti. Ehkki meie süsteemi on võimalik seadistada vastama enamuse ettevõtete vajadustele, näeme suuri võimalusi vertikaalsetel turgudel. Täna on meil olemas lahendused teenindusfirmadele nagu reklaamibürood, juristibürood, audiitor- ning konsultatsioonifirmad. On olemas süsteemid hotellidele ja restoranidele, raamatupidamisbüroodele, kassamüügile, ajakirjadele jpm. Vajadusel võimaldab HAL meil kohanduda ükskõik millise vertikaalse turu jaoks.

ASP

Hansa Business Solutions on ASP turu jaoks valmis. Luues oma ASP teenuse pakkuja Hansa iServion ASP Rootsis, oleme näidanud teistele ISP/ASP teenuse pakkujatele, kuidas selleks on võimalik kasutada Hansa tehnoloogiat ilma Citrixi või Terminal Serverita. Igal firmal on Hansa iServionis eraldi server oma IP aadressi ja pordiga. Kombineerituna Hansa kasutajagruppide ning salasõnadega tagab see piisava turvalisuse. Käivitamisel võtab vastavalt seadistatud Hansa klient ühendust oma serveriga ning kasutaja logib sisse.

Konkurentsivõimelisus

Hansa järgib rahvusvahelist traditsiooni nagu ka suuremate süsteemide pakkujad. Hansa tooted on samasugused sõltumata geograafilisest piirkonnast ning kohandusi tehakse vaid vastavalt kohalikele nõudmistele ja eripäradele.

Hansa Financials kasutab oma standardil põhinevat objektilist andmebaasi

Traditsiooniliselt on tarkvara oma objektilist andmebaasi peetud selle nõrgaks mitte tugevaks küljeks. Paljud tarkvarapakkujad on ehitanud kogu oma strateegia ühendustele Microsofti toodetega ning eriti SQL Serveritega. Tehnoloogilised muutused on üha enam näidanud SQL Serverite puudusi ning arusaam tarkvara oma objektilisest andmebaasist kui nõrgast küljest on muutumas.

Oma objektiline andmebaas teeb Hansast kiireima graafilise kasutajakeskkonnaga (GUI) raamatupidamissüsteemi (toetades Hansa eelist ASP, mobiili- ja e-äri lahendustes) ning tagab väga kõrge turvalisuse ka kaugühenduste puhul (kasutades oma krüpteerimissüsteemi).

HBS on liider mobiili- ning kaugvõrgutehnoloogiates

Äriinfosüsteemide osas on HBS mobiili- ja kaugvõrgutehnoloogiates maailmas juhtival kohal. Juba seise aastat on olnud võimalik ühendada sülearvutis töötav Hansa tavalises PCs töötava Hansaga kasutades mobiiliühendust. See on hea näide objektilise andmebaasi ja Hansa üldise disaini eelistest: need mõlemad on olulised faktorid Hansa Financialsi kujundamisel kiireima graafilise kasutajakeskkonnaga raamatupidamistarkvaraks maailmas ning see kiirus võimaldab kasutada tarkvara ka aeglaste võrguühenduste korral (mobiiliühenduste kiirus on 9,600 baud, samas kui kaasaegse modemühenduse kiirus on 56,600 baud).

Meie andmetel ei ole ühelgi teisel raamatupidamistarkvaral ülalkirjeldatud omadusi: kõigi teiste puhul on vajalik kasutada lisatehnoloogiaid ning need on märksa vähem paindlikud. Palju ringi liikuvad müügitöötajad saavad sisestada süsteemi pakkumisi ja tellimusi. Töötades kodus on Sul pidev juurdepääs reaalsetele andmetele ning samad andmed on kättesaadavad kõigile võrgus olijatele ilma mingi lisariistvara või -tarkvarata.

HBS pakub lahendusi dokumendihalduseks

HBS on lisanud väga lihtsa failihalduse tehnoloogia, mida ka kõige väiksem kasutaja saab koheselt rakendada. See on üks neid valdkondi, kus tunnustatud tarkvarapakkujad saavad üha kasvava surve osaliseks (nagu ka e-äri ja ASP puhul).

Hansal on muude tehnoloogiate rakendamiseks lihtne lahendus

HBSi pakutavate lahenduste hulk võrreldes teiste tarkvarapakkujatega näitab objektilise andmebaasi paindlikkust, avatust, ulatust ja võimalusi. See annab HBSile suurepärase positsiooni uute tehnoloogiate rakendamiseks, millest paljud on arendamisel või kaalumisel nagu nt:

- Faksihaldus (lisatud arendusversioonile)
- Integratsioon intelligentsete telefonikeskjaamadega
- juba kasutusel mõnedes riikides, võimalikud lisavõimalused
- Elektrooniline pangandus
- Kommunikatsioon teiste serveritega

 
     
     
  accounting.ee / Majandustarkvara » Hansa Financials  
     
  » FirstOffice
  » Office/2
  » Hansa Raama
  » Hansa Financials
  » Hinnakirjad
http://accounting.ee/index.php?action=type_0&sub_id=16&p_id=17
http://accounting.ee/index.php?action=type_0&sub_id=16&p_id=17
     
  Ülikooli 5, 51014 Tartu - Tel: 7 305 375 Faks: 7 305 376 - pm@accounting.ee  
  Kõik õigused kaitstud. P&M Accounting OÜ, 2011.